PRO OBJEDNÁNÍ FOTEK KLIKNĚTE NÍŽE.

NÁSLEDNĚ SE REGISTRUJTE A POTÉ PŘIHLAŠTE. REGISTRACE NA NAŠICH STRÁNKÁCH NENÍ TOTOŽNÁ S REGISTRACÍ NA E-SHOPU S FOTKAMI.

Všechny fotografie jsou optimalizovány pro sdílení na sociálních sítí a dosahují kvality (640x427px).

 

Poskytované služby

Na každou akci vypravujeme tým školených fotografů, kteří budou po celou dobu trvání akce k dispozici – a to přímo na ploše a také ve fotokoutku. V krátkém časovém horizontu jsou fotografie nahrávány do našeho systému, kde má každý možnost si je prohlédnout na jednom z dvanácti počítačů a vybrat fotografie k tisku. Následně je obsluha u tiskáren po domluvě se zákazníkem upraví a vytiskne. Během několika málo minut je vše vyřízené.

Technologie

K tisku využíváme kvalitní zařízení využívající technologii termosublimace, která zajišťuje fotografiím dlouhou životnost a odolnost proti otiskům prstů. Tiskneme ve třech formátech a to 10x15cm, 15x23cm, 20x30cm. V případě velkých akcí jsme schopni tisknout na dvou odbavovacích stanicích vybavenými vlastními tiskárnami a tak dopřát klientům minimální čekací dobu.

Fotokoutek

Na každou akci přivážíme také ReHo fotokoutek s kompletním vybavením, včetně osvětlení, plátna a konstrukce, který je obsluhován jedním fotografem. Za focení ve fotokoutku se samozřejmě nic neplatí a fotky lze objednat stejným způsobem jako snímky pořízené na ploše. Velikost plátna je 6m na šířku a 3 na výšku. V případě stísněných podmínek lze využít plátna o šířce 4m.

 

Vizualizace vybavení sportovní akce.