Fotografie z WORLD CUP Zagreb jsou již připraveny k nahlédnutí.

(Photos from the WORLD CUP Zagreb will be available already.)

 

PRO ZAREGISTROVÁNÍ UŽIVATELE KLIKNĚTE NÍŽE.

(To register, click the link below.)

http://www.ereho.cz/shop/registration.php

PRO OBJEDNÁNÍ FOTEK JIŽ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE KLIKNĚTE NÍŽE.

(To subscribe to photos of an already registered user click the link below.)

http://www.ereho.cz/shop/

Všechny digitální fotografie jsou optimalizovány pro sdílení na sociálních sítí a dosahují kvality (640x427px). Nejsou použitelné pro následní tisk.

(All digital photos are optimized for sharing on social networks and reach quality (640x427px) Not applicable for subsequent printing.)

 

Poskytované služby

Na každou akci vypravujeme tým školených fotografů, kteří budou po celou dobu trvání akce k dispozici – a to přímo na ploše a také ve fotokoutku. V krátkém časovém horizontu jsou fotografie nahrávány do našeho systému, kde má každý možnost si je prohlédnout na jednom z dvanácti počítačů a vybrat fotografie k tisku. Následně je obsluha u tiskáren po domluvě se zákazníkem upraví a vytiskne. Během několika málo minut je vše vyřízené.

Technologie

K tisku využíváme kvalitní zařízení využívající technologii termosublimace, která zajišťuje fotografiím dlouhou životnost a odolnost proti otiskům prstů. Tiskneme ve třech formátech a to 10x15cm, 15x23cm, 20x30cm. V případě velkých akcí jsme schopni tisknout na dvou odbavovacích stanicích vybavenými vlastními tiskárnami a tak dopřát klientům minimální čekací dobu.

Fotokoutek

Na každou akci přivážíme také ReHo fotokoutek s kompletním vybavením, včetně osvětlení, plátna a konstrukce, který je obsluhován jedním fotografem. Za focení ve fotokoutku se samozřejmě nic neplatí a fotky lze objednat stejným způsobem jako snímky pořízené na ploše. Velikost plátna je 6m na šířku a 3 na výšku. V případě stísněných podmínek lze využít plátna o šířce 4m.